2012 m. sausio 31 d., antradienis

Dvylikos mėnesių projektėlis, 2012/1

Paskutinė sausio diena:) Vis galvojau galvojau ir nusprendžiau, kad pamėginsiu įgyvendinti vieną šių metų foto projektėlį.
Kai gimė pirmagimis sūnus, fotoaparatą išsitriaukiau, kad įamžinčiau jo pirmą šypseną, kaip saldžiai miega, kaip jau apsivertė, kaip atsisėdo, kaip pradėjo ropoti... Be didelio galvos skausmo fotografavau auto režimu ir džiaugiausi nuotraukomis. Gimus dukrytei, vėl pirma šypsena, saldus miegelis, maža pėdutė ir kumštelis... Fotografavau, bet dėl kažkokių aplinkybių, manęs pradėjo netenkinti auto režimas. Kad ir savoms fotografijoms, atsirado jau reikalavimai, norai ir aš po truputį ėmiau domėtis, kaip gi veikia tas fotoaparatas:) Taigi jau antrus metus pradėjo skaičiuoti šis mano pomėgis. Man patinka šiltos šeimos nuotraukos, šventiškos ir iš kasdienybės, grožiuosi rankdarbių fotografijomis ir gamtos vaizdais. Ir tik visai neseniai sužinojau, kad mano tėtis fotografavo, mėgėjiškai,  o patvarkiusi stalčiukus savo smegenėlėse prisiminiau, kaip jis užsidaręs vonioj ryškindavo juostas ir darydavo  nuotraukas.
Taigi, apie mano projektėlį.  Su ta sąlyga, kad vis dar sunkiai sekasi su fotoaparatu sugaudyti  savus vaikus, pasivaikščiosiu gamtoj. Dvyliką metų mėnesių...dvylika fotografijų...man gražiausių iš kiekvieno mėnesio... Kodėl gi ne?:)
Blizgučiais pasipuošęs SAUSIS
 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą